Adıyaman AK Parti İl Başkanı Mehmet ERDOĞAN
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

Önemli Siteler

Sosyal Medya

 

 

TBMM

AK KANAL

AK İCRAATLAR

 
 
AK PARTİ KADIN KOLLARI

 


18. Siyaset Akademisi Düzenlenecek

18. Siyaset Akademisi Düzenlenecek

Tarih 11 Ocak 2018, 11:28 Editör Mehmet ERDOĞAN

18. Siyaset Akademisi Düzenlenecek

Siyaset Akademisinin 18.’si Düzenlenecek

AK Parti İl Başkanı Mehmet Erdoğan;

“Siyaset Akademisinin Ülkemizde Bir Siyasi Parti Tarafından 17. Dönemdir Kesintisiz Olarak Uygulanan Tek Eğitim Faaliyettir.”

 

AK Parti ARGE Başkanlığı tarafından başlatılan ve bu yıl 18. Düzenlenecek olan ‘Siyaset Akademisi 1919’dan 2019’a Milletin Emrinde Aydınlık Geleceğe’ programı kayıtları başladı.

Siyaset Akademisi eğitim programlarının, Eğitim niteliği bakımından ve katılımcılara sağladığı faydalar bakımından çok önemsediklerini belirten AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Erdoğan; “AK Parti ARGE Başkanlığı tarafından hazırlanan “18. Dönem Siyaset Akademisi  1919’dan 2019’a Milletin Emrinde Aydınlık Geleceğe” programı ilimizde başlayacaktır.  Dersler teorik ve uygulamalı olarak belirlenmiştir. Katılımcılarımız; Dış Politika, Ekonomi, Türk Siyasel Hayatı, Sosyal Medya Kullanımı, Toplumsal Yapı ve Aile Kurumu, Temel Siyasal Kavramlar ve İdeolojileri, Siyasal İletişim, Medya Okur Yazarlığı, İrfan Dersi, Deneyim Paylaşımları derslerinden istifade edeceklerdir. Siyaset Akademisi kayıtları 08-01-2017-19-01-2018 tarihleri arasında il başkanlığımızda yapılacaktır. Eğitim Programı haftada 2 saat 8 hafta devam edecek olup, 4 saatlik online eğitim dersleri ile beraber toplam 20 saat olarak gerçekleştirilecektir. Katılımcılar katıldıkları program sonunda sınava tabi tutulacak ve başarılı katılımcılar AK Parti Genel Merkezimiz tarafından ödüllendirilecektir. “ dedi.

Siyaset Akademisinin ülkemizde bir siyasi parti tarafından 17. Dönemdir kesintisiz olarak uygulanan tek eğitim faaliyeti olduğunun altını çizen Başkan Erdoğan; “Herhangi bir siyasi kimlik gözetmeksizin 18 yaşından büyük tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının katılabileceği bir programdır. 2008-2018 tarihleri arasında farklı fikir ve siyasal eğilimlerde olan 60.000’i aşkın katılımcı Siyaset Akademisi’nde eğitim görme imkanı bulmuştur.  Eğitim niteliği bakımından ve katılımcılara sağladığı faydalar bakımından çok önemli gördüğümüz Siyaset Akademisi Eğitim Programına tüm halkımızı davet ediyorum. Başkanlığımıza müracaat ederek gerekli bilgileri temin edebilirler” şeklinde konuştu.

 

Bu haber 254 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Haberler

AK Parti Heyetinden Başkan Duranaya Ziyaret

AK Parti Heyetinden Başkan Duranaya Ziyaret AK Parti Heyetinden Başkan Duranaya Ziyaret

Siyaset Akademisi Kayıtları 26 Ocak Tarihine Kadar Uzatıldı

Siyaset Akademisi Kayıtları 26 Ocak Tarihine Kadar Uzatıldı Siyaset Akademisi Kayıtları 26 Ocak Tarihine Kadar Uzatıldı

Mehmet ERDOĞAN

ANKET

Resmi Web Sitemi Nasıl Buldunuz?


Tüm Anketler

Önemli Linkler

www.mehmeterdogan02.com
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi