Adıyaman AK Parti İl Başkanı Mehmet ERDOĞAN
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

Önemli Siteler

Sosyal Medya

 

 

TBMM

AK KANAL

AK İCRAATLAR

 
 
AK PARTİ KADIN KOLLARI

 


AK Parti İl Başkanı Mehmet Erdoğanın Teşkilat Ziyaretleri Devam Ediyor

AK Parti İl Başkanı Mehmet Erdoğanın Teşkilat Ziyaretleri Devam Ediyor

Tarih 10 Ocak 2018, 13:01 Editör Mehmet ERDOĞAN

AK Parti İl Başkanı Mehmet Erdoğanın Teşkilat Ziyaretleri Devam Ediyor

“Mukaddes Bir Davanın İçerisindeyiz, Önemli Bir Görevle Karşı Karşıyayız”

“Yarın Seçim Olacakmış Gibi Çalışmalarımızı Sürdürüyoruz”

 

Tut, Gölbaşı ve Besni ilçelerine yaptığı ziyaretlerde AK Parti ilçe teşkilat başkanları ve partililerle bir araya gelen AK Parti İl Başkanı Mehmet Erdoğan, yarın seçim olacakmış gibi çalışmalarımıza devam edeceğiz dedi.

İlçe ziyaretlerini değerlendiren AK Parti İl Başkanı Mehmet Erdoğan, ziyaret ettiğimiz teşkilatlarımızdaki heyecan, coşku bizleri mutlu etmekte, buda gösteriyor ki yarın bir seçim olsa AK Parti seçime hazırdır dedi.

Kongre süreçlerinin en güzel şekilde tamamlandığını ve 2019 seçimi için yol haritasının belirlendiğini belirten İl Başkan Mehmet Erdoğan; “2019 seçimlerine hazırız. Seçim çalışmalarımıza başladık. İlçe kongrelerimizi tamamladıktan sonra sayın başbakanımızın da katılımıyla il kongremizi de en güzel bir şekilde yaptık. Teşkilatlarımızla birlikte yapmamış gereken yol haritamızı belirledik. Üyelerimizin güncellenmesi, mahalle ve köy başkanlarımızı yeniden güncelleyip, daha hızlı bir çalışma ortamına girmesini istiyoruz. Bu anlamda Tut, Gölbaşı ve Besni ilçe teşkilatlarımızı ziyaret ettik, partililerimizle bir araya geldik. Mahalle başkanlarımızı yeniden gözden geçiriyoruz. Ardından sandık görevlileri ve sandık yönetimleriyle ilgili çalışmalarımıza devam edeceğiz. AK Parti olarak bizler seçim sonrası nasıl olsa kazandık deyip durmuyoruz ve yeniden bir seçim varmış gibi seçim sabahından sonra çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. O nedenle 2019 seçimleri öncesi de çalışmalarımız aralıksız devam etmekte şu anda 2019 seçimlerine biz hazırız.  Bütün teşkilatlarımız sivil toplum kuruluşlarıyla, esnaflarımızla bir araya gelip yaptığımız çalışmaları anlatacaklar, yapılması gerekenleri takip edip, rapor edecekler. Burada birlikte hareket etmemiz bize başarıyı getirecek. Çünkü biz AK Parti ailesi olarak Milletvekillerimiz, belediye başkanlarımız, İl Genel Meclis üyelerimiz, İlçe başkanlarımız, Belediye Meclis Üyelerimiz, kadın kollarımız ve gençlik kollarımız AK Partinin çıtasının bir kat daha yükselmesi için büyük gayret içerisindeyiz. Adıyaman’da oy oranımız oldukça yüksek ama hedefimiz son aldığımız oy oranın daha da üstüne çıkabilmek. Bu anlamda bütün teşkilatlarımız üzerine düşeni yapmaktalar.  Bunları görmek bizleri memnun etti. Genel merkez ile teşkilatlarımız arasında koordineyi sağlamak amacıyla bugün başkan yardımcılarımızdan Mehmet Dağtekin, Ömer Özöncel , Emrah Bulucu ve gençlik kolları başkanımız Oğuz Mutlu kardeşimizle birlikte üç ilçemizi ziyaret ettik.  Burada partililerimizle biraya geldik, seçim süreciyle ilgili neler yapmamış gerektiğini ifade ettik, onlarda bizlere bu konuda görüş ve önerilerini ilettiler. 2019 Seçimlerine en iyi şekilde hazır olmak adına AK Parti çatısı altında bulunan herkesin üstüne düşeni fazlasıyla yapacağından eminim. Allah çıktığımız bu yolda bizleri mahcup etmesin. Allah yar ve yardımcımız olsun.” Dedi,

Tut, Gölbaşı ve Besni ilçe teşkilatı ve partililerle bir araya gelen İl Başkanı Mehmet Erdoğan’a partililer yoğun ilgi gösterirken, Gölbaşı ilçesinde kadın kolları başkanlığı tarafından bir hediye takdim edildi.

İl Başkanı Mehmet Erdoğan’a ziyaretler esnasında başkan yardımcıları Mehmet Dağtekin, Ömer Özöncel , Emrah Bulucu ve gençlik kolları başkanımız Oğuz Mutlu eşlik etti.

 

Bu haber 237 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Haberler

AK Parti Heyetinden Başkan Duranaya Ziyaret

AK Parti Heyetinden Başkan Duranaya Ziyaret AK Parti Heyetinden Başkan Duranaya Ziyaret

Siyaset Akademisi Kayıtları 26 Ocak Tarihine Kadar Uzatıldı

Siyaset Akademisi Kayıtları 26 Ocak Tarihine Kadar Uzatıldı Siyaset Akademisi Kayıtları 26 Ocak Tarihine Kadar Uzatıldı

Mehmet ERDOĞAN

ANKET

Resmi Web Sitemi Nasıl Buldunuz?


Tüm Anketler

Önemli Linkler

www.mehmeterdogan02.com
RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi